Loader
Inteligentne składowanie
Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT

Wózek czterokierunkowy CB

  • Przeznaczenie: Transport ładunków paletowych oraz dłużyc.
  • W standardzie: Zintegrowany przesuw boczny wideł, pozycjoner i funkcja wielokierunkowa
  • Karetka wideł: 1400 mm
2500 - 4000 kg
do 8000 mm
ON / LPG / 48V

Opis

Seria CB to innowacyjny wózek widłowy czterokierunkowy. Seria CB została nagrodzona przez Fork Lift Truck Assotiation. Dzięki swoim niewielkim wymiarom i czterokierunkowości CB do maksimum wykorzystuje przestrzeń składowania. Posiadając napęd na wszystkie koła oraz stosunkowo duże ogumienie, doskonale sprawdza się na nierównym terenie. Wózek czterokierunkowy może być zasilany LPG, ON, jak i z baterii. CB jest standardowo wyposażony w zintegrowany pozycjoner z przesuwem bocznym. Modele posiadają szereg opcji. Maszt o wysokości podnoszenia do 7,5 m i udźwig od 2500kg do 4000 kg. Maszyny te są uniwersalne i świetnie wykorzystują przestrzeń transportując ładunki paletowe oraz dłużyce.

Wózek widłowy czterokierunkowy – obsługa palet i dłużyc

Czterokierunkowy Combi-CB to uniwersalny wózek widłowy. Pozwala na obsługę zróżnicowanych towarów. Doskonale sprawdza się w procesach, w których zachodzi konieczność transportu długich produktów. Pozwala również realizować zadania z paletami, metalowymi koszami, skrzyniopaletami i innymi. Operacja zmiany kierunku transportowego jest możliwa do wykonania w miejscu, poprzez specjalny mechanizm skrętu kół, w zakresie ponad 90 stopni.
Elementy sterujące tej 4-kierunkowej maszyny to przykład projektowania przez ergonomię marki Combilift – rozplanowanie kokpitu operatora umożliwia bezpieczne manewrowanie z wymagającymi materiałami oraz wydajną obsługą ładunków spaletyzowanych. Fotel w serii CB posiada pełną amortyzację oraz regulację. Wózek widłowy 4-kierunkowy Combi-CB może zostać skonfigurowany według indywidualnych oczekiwań – od bogatej oferty dodatkowego osprzętu, do ogrzewanej kabiny operatora.

Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT