Loader
Inteligentne składowanie

WDX Relacje inwestorskie

Serwis Relacje inwestorskie przedstawia najnowsze i aktualne informacje o spółce, informacje finansowe, akcje GPW na giełdzie. Dostępne są raporty do pobrania oraz kalendarium i różnego rodzaju zestawienia i prezentacje.

Odwiedź stronę

Wózki widłowe WDX

Witryna wozki.wdx.pl pozwala przeglądać flotę nowych i używanych wózków WDX oraz zapoznać się z ofertą serwisu wózków widłowych WDX. Ponad 300 wózków widłowych dostępnych od ręki na sprzedaż oraz do wynajmu krótko i długoterminowego.

Odwiedź stronę

Magazynowe wózki Crown

Magazynowe wózki CROWN jest pionierem i światowym liderem wśród producentów elektrycznych wózków magazynowych.  Szeroka oferta wózków, najwyższa w branży jakość i produktywność oraz trwałość
i łatwość obsługi uzasadniają renomę produktów Crown.

Odwiedź stronę

Wózki widłowe Doosan

Widłowe wózki DOOSAN – globalna i wiodąca marka wózków widłowych z kompletną linię modeli wózków czołowych o udźwigu od 1 do 25 ton, w wersjach z napędami: gazowym, diesla i elektrycznym.

Odwiedź stronę

Ekonomiczne wózki Doosan GX

Seria GX wyznacza nowy standard w segmencie ekonomicznych wózków widłowych. Łącząc wysoki komfort operatora z wydajnością i sprawdzoną konstrukcją uzyskaliśmy produktywność i całkowite koszty operacyjne znane dotychczas z rozwiązań klasy premium.

Odwiedź stronę
Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT