Loader
Inteligentne składowanie

Historia

Firma Combilift, z siedzibą w Monaghan w Irlandii, została założona w 1998 roku przez Martina McVicara i Roberta Moffetta – dwóch wysoko wykwalifikowanych inżynierów, posiadających łącznie kilkadziesiąt lat doświadczenia. Ich fachowa wiedza, znajomość rynku i doświadczenie praktyczne doprowadziło do powstania Combilift – najlepszego rozwiązania do przeładunku i transportu wewnętrznego długich materiałów.

Rozwój

Firma Combilift sprzedała ponad 28 000 maszyn, a jej produkty można spotkać w ponad 75 krajach.

Rozwój firmy jest wspierany przez międzynarodową sieć dystrybutorów w stale rozwijających się rynkach na całym świecie.

Firmie Combilift przyznano certyfikat ISO 9001.

Życiorysy kierownictwa

Martin McVicar

Kariera inżynierska Martina McVicara rozpoczęła się od letniej pracy w Moffett Engineering, firmie produkującej wózki widłowe, gdzie jeszcze zanim skończył 20 lat awansował na stanowisko głównego inżyniera. Po sprzedaży firmy w 1997 roku Martin, wraz z Robertem Moffettem, założył Combilift, aby zapełnić niszę w sektorze przeładunku i transportu wewnętrznego długich i niekształtnych ładunków. Jego smykałka do biznesu została dostrzeżona już na wczesnym etapie działalności firmy, kiedy to w wieku zaledwie 29 lat został uznany Przedsiębiorcą Roku Ernst & Young. Martin stale opracowuje nowe dodatki do asortymentu Combilift oraz dużo podróżuje odkrywając nowe rynki i zastosowania dla swoich doskonałych produktów.

Robert Moffett

Nazwisko Moffett jest synonimem sukcesu firmy Moffett Mounty, produkującej wózki widłowe, a także doskonałości w inżynierii i innowacyjności. Robert Moffett był postacią wiodącą dla rozwoju firmy, zanim została ona sprzedana. Wiecznie zapracowany Robert połączył siły z Martinem jako dyrektor techniczny Combilift. Robert jest motorem napędowym działu badań i rozwoju, który stale opracowuje nowe produkty w niespotykanym w branży tempie. Osoby odwiedzające zakład Combilift doceniają również jego umiejętności jako pilota śmigłowca, podziwiając widok z lotu ptaka na wiejski krajobraz Monaghan.

Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT