Loader
Inteligentne składowanie

Bezpieczny transport ładunków

Combilift jest zaprojektowany do bezpiecznego przeładunku i transportu wewnętrznego długich ładunków. Poprzez wyeliminowanie potrzeby przewożenia długich uniesionych ładunków, wózki te zapewniają większą stabilność. Zintegrowana platforma z niskim środkiem ciężkości zapewnia również stabilniejszą podstawę.
Maszyna jest przetestowana w zgodności z dyrektywą maszynową CE i ANSI/ASME B56.1.

Poznaj wózek wielokierunkowy.

Oszczędność miejsca

Dzięki opatentowanej, wiodącej technologii, wózki Combilift są wyposażone w unikatowy 4-kierunkowy układ kierowniczy, pozwalający na przewożenie bokiem długich ładunków. Układ ten zapewnia użytkownikowi wielokierunkowe możliwości, umożliwiając oszczędność miejsca nawet do 100%.

Poznaj uniwersalny wózek przegubowy.

Przeładunek i transport długich ładunków

Combilift eliminuje potrzebę wielokrotnego przeładunku towarów dzięki możliwości łatwego manewrowania podczas przejeżdżania przez bramy, które są węższe niż przewożony ładunek. Skutkuje to mniejszą ilością przypadków uszkodzenia produktu i bezpieczniejszym przeładunkiem i transportem wewnętrznym, a także eliminuje potrzebę stosowania szerokich bram czy przenośników.

Zastosowanie wewnątrz i na zewnątrz

Wózek Combilift pracuje równie wydajnie zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jest dostępny z paliwooszczędnym napędem na LPG, olej napędowy lub elektrycznym, co eliminuje potrzebę stosowania oddzielnych wózków do pracy na zewnątrz i wewnątrz.

Zwiększona wydajność

Zdolność pracy wewnątrz i na zewnątrz, a także zastępowania kilku różnych rodzajów wózków widłowych pozwala usprawnić rozładunek i przeładunek towarów zarówno w magazynie, jak i wokół niego. To z kolei eliminuje dwukrotne przenoszenie ładunku, zwiększa prędkość roboczą, a w połączeniu ze zdolnością pracy w wąskich korytarzach przyczynia się do znacznego podniesienia wydajności.

Łatwość obsługi i konserwacji

Seria Combilift zawiera szeroką gamę funkcji zapewniających operatorowi komfortowe m.in. fotele pneumatyczne i kabiny dające dużą widoczność. Opcja hydraulicznych pozycjonerów wideł oraz wideł teleskopowych zapewnia również szybki i prosty przeładunek ładunków o różnych rozmiarach bezpośrednio z kabiny, redukując obciążenie fizyczne. Dzięki łatwemu dostępowi do komponentów, gama Combilift jest bardzo prosta w konserwacji.

Mniej uszkodzeń produktów

Przewożenie bokiem długich ładunków spoczywających na platformie, znakomita manewrowość na wąskich przestrzeniach oraz precyzyjne pozycjonowanie znacznie redukują ryzyko uszkodzenia produktów.

Niezawodna, solidna i prosta konstrukcja

Wózki Combilift są stworzone do ciężkiej pracy i mimo, że są zaprojektowane dla najbardziej wymagającej specyfikacji wymogów użytkownika, jednocześnie zawierają minimalną ilość wrażliwych elementów elektronicznych tak, aby zapewnić niezawodne działanie przez długi czas.

Ekologia

Pozyskanie nawet o 100% większej przestrzeni magazynowej prowadzi do zmniejszenia wielkości floty, emisji, czasu trwania cyklu pracy, kosztów przeładunku i transportu wewnętrznego oraz magazynowania.

Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT