Loader
Inteligentne składowanie
Combi-C Combi-CB Combi-SL Combi-ST & GT Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT

Wóz bramowy został opracowany jako kosztowo-efektywne i elastyczne rozwiązanie w zakresie obsługi kontenerów dla celów dystrybucji, wysyłki i transportu oraz przedsiębiorstw przewozowych. Jest to znacznie ekonomiczniejsza opcja, niż stosowanie konwencjonalnych wózków widłowych obsługujących kontenery, układarek wysięgnikowych lub dźwigów ruchomych. Oferuje ona pełną niezależność w zakresie przenoszenia kontenerów i podobnych ponadwymiarowych produktów w zakładzie. Taki projekt zapewnia maksymalną stabilność ze wszystkimi 3 kołami umieszczonymi trwale na styku gruntu, nawet na bardziej nierównych powierzchniach. W przypadku pełnego załadowana nacisk na grunt jest niższy, niż w przypadku układarek wysięgnikowych lub wózków widłowych do obsługi kontenerów. Pojemniki mogą być ustawione dokładnie tam, gdzie jest to wymagane dla sprawnego napełnienia/opróżnienia. Znacznie tańszy niż konwencjonalne układarki kontenerów.

Umożliwia bezpieczny załadunek/rozładunek na poziomie terenu. Może działać na nierównych powierzchniach, np. torach kolejowych. Eliminuje kolejki przyczep oczekujących na załadunek/wyładunek. Zmniejsza zatłoczenie w zakładzie na rzecz bezpieczniejszego środowiska pracy. Oferuje kompletną niezależność i elastyczność przemieszczania kontenerów w zakładzie.

Załadowanie pojemnika z podłoża na pojazd zajmuje jedynie 3 minuty. Nadaje się do wszystkich kontenerów ISO. Posiada dwukołowy napęd hydrostatyczny, zsynchronizowane kierowanie hydrauliczne, superelstyczne miękkie opony do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych, niskopoziomową kabinę operatora ze znakomitą widocznością 360o. Ogólne wymiary mogą być dostosowane do obsługi kontenerów innych niż ISO. Opcja dostępna do układania na sobie dwóch kontenerów. Przedni i tylny niezależny przesuw boczny.

Modele serii Combi-SC

Model
Udźwig
Wysokość podnoszenia
Rodzaj napędu
19200 kg
4,3 - 6,1 m
ON
Combi-C Combi-CB Combi-SL Combi-ST & GT Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT