Loader
Inteligentne składowanie
Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT

Wózek wielokierunkowy – zastosowanie

Combilift z serii C to wózek wielokierunkowy, który pozwala optymalizować obsługę dłużyc, nietypowych towarów oraz ładunków spaletyzowanych. Szybki transport długich materiałów jest możliwy na zintegrowanej platformie. Niski środek ciężkości przekłada się na stabilność urządzenia oraz pewność i produktywność operatora. Ergonomiczna kabina daje pełną widoczność w zakresie 360 stopni.

Z wózkiem widłowym wielokierunkowym Combi-C możesz zapomnieć o:

  • czasochłonnym i niebezpiecznym manewrowaniu w wąskich korytarzach oraz przestrzeniach produkcyjnych,
  • obniżającej wydajność konieczności wielokrotnego przeładunku,
  • generowaniu kosztów poprzez niepotrzebną rozbudowę floty.

Combi-C to uniwersalny wózek wielokierunkowy. Seria C wyposażona jest w unikalny wielokierunkowy układ kierowniczy, który pozwala na przemieszczanie się w boki z długimi ładunkami. Urządzenie może pracować w wąskich korytarzach roboczych, zapewniając nawet 2 razy więcej miejsca na składowanie.

Wózki widłowe wielokierunkowe od Combilift

Combilift jest największym producentem wózków widłowych wielokierunkowych na świecie. Przedsiębiorstwa ze zróżnicowanych obszarów gospodarki doceniły niepodważalne zalety wózka wielokierunkowego. Oferujemy pełen zakres udźwigów tych mocnych, niezawodnych i trwałych maszyn – od 2 500 kg do 25 ooo kg.

Z dumą oferujemy naszym Klientom najszerszy na rynku portfel możliwości w zakresie dostosowania produktu końcowego do indywidualnych potrzeb – od technologi silnika, poprzez opcje dodatkowe, aż po specyfikację kabiny operatora. Zapewniamy możliwość dostosowania wózka wielokierunkowego do specyfiki procesu logistycznego oraz składowanego i transportowanego materiału. Niezależnie czy wybierzesz model C3000, C4000, C5000, C6000 czy też C8000 – zapewniamy fabryczny serwis na terenie całej Polski oraz szybki dostęp do części zamiennych.

Wózek widłowy wielokierunkowy - zalety

  • Wózek widłowy wielokierunkowy przewiezie niemal każdy rodzaj ładunku.
  • Idealnie nadaje się zarówno do użytku wewnątrz i na zewnątrz hali magazynowej.
  • Szeroki zakres wysokości podnoszenia, udźwigów oraz wersji silnikowych.
  • Dostępne niestandardowe oprzyrządowanie do obsługi zróżnicowanych materiałów.

Modele serii Combi-C

Wózek wielokierunkowy C Wózek czterokierunkowy CB Combi-SL Combi-ST, Combi-GT Wózek przegubowy Aisle Master Combi-MR Combi-WR Combi-CS Combi-SC Combi-RT